12. 4. Zdravý životní styl z pohledu křesťanství – detox těla i duše

bread-2756463 1920Srdečně vás zveme na besedu o tématu, které je v jarních měsících poměrně populární, a sice o detoxikaci, čili zbavení se toxinů, a to jak v tělesné, tak i v duševní rovině. Ve čtvrtek 12. dubna od 17 hodin, v prostorách Městské knihovny Velká Bíteš.

Hostem této přednášky bude paní Věra Pokorná.
Nebudeme mluvit pouze o obecných zásadách, ale i o praktických tipech ověřených vlastní zkušeností.
Nepůjde o odbornou přednášku, spíše o přátelské posezení se sdílením zkušeností z oblasti zdravého životního stylu. Paní Pokorná by se ráda jakožto věřící člověk na danou problematiku podívala i z pohledu křesťanství.
Těšit se můžete i na drobné občerstvení – bezlepkové moučníky, kávu a čaj a možná i nějaké další zdravé a chutné překvapení.

Bible, kniha Přísloví, 3. kapitola, verše 5 - 8:
Důvěřuj Hospodinu celým srdcem, na svoji rozumnost nespoléhej. Poznávej ho na všech svých cestách, on sám napřímí tvé stezky. Nebuď moudrý sám u sebe, boj se Hospodina, od zlého se odvrať. To dá tvému tělu zdraví a svěžest tvým kostem.