Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

Aktuálně

Změna výpůjční doby ve středu, 20.10.2021

technické práceVe středu 20.10.2021 bude knihovna z technických důvodů (odpojení od elektřiny) otevřená až od 10:00 hodin.

Děkujeme za pochopení.

 

Pozvánka na bazar vyřazených dokumentů

knihyRádi bychom Vás pozvali na bazar vyřazených knih a časopisů, který bude probíhat v rámci “ Týdne knihoven“ a to od 4.10.  do 8.10.2021 v prostorách knihovny. Knihy se budou prodávat za 5 - 10 Kč, časopisy pak za 2 Kč.

Bazar bude přístupný pouze v otevírací době knihovny. 

Přijďte si pro svůj úlovek!

Dotek hypnózy s Šimonem Pečenkou

hypnosis-247508 960_720Přijměte srdečné pozvání na populárně – naučnou přednášku Šimona Pečenky věnovanou tématu hypnózy.

Hypnózu stále obestírá mnoho nesmyslných pověr a mýtů. Pro některé má dokonce punc jakési mystické dovednosti. Jak je to ve skutečnosti, se přesvědčíte sami pod vedením zkušeného hypnoterapeuta a popularizátora hypnoterapie Šimona Pečenky. Dozvíte se také něco málo o historii hypnózy / hypnoterapie a také o možnosti jejího využití v praktickém životě.

7. 10. 2021 od 17 hodin
Nutná rezervace předem na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 566 789 350

Týden knihoven 2021

Ve dnech 4.10. - 10.10. 2021 proběhne 25. ročník tradičního Týdne knihoven, který je největší společnou událostí českých knihoven a probíhá po celé České republice v první polovině října.

Tuto celostátní akci na podporu četby  vyhlašuje Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR. Společným mottem letošního ročníku je udržitelnost v knihovnách.

V rámci Týdne knihoven můžete:

-          využít čtenářskou amnestii:

Čtenářům, kteří  v termínu 4.10.  - 8. 10. 2021  vrátí všechny upomínané knihy nebo časopisy a hry, bude prominuta pokuta za jejich pozdní vrácení.

-          využít roční registraci nových čtenářů ZDARMA

 kniha rozevřená

E-knihy zdarma ke stažení

Nabízíme Vám portál Metis v našem katalogu Tritius, skrze který se dostanete bezplatně k e-knihám z produkce Městské knihovny v Praze.

Jak to funguje:

Čtenář si v katalogu vyhledá požadovaný titul. Že jde o e-knihu pozná čtenář tak, že u nalezeného záznamu je modré tlačítko, viz. obrázek níže. Po kliknutí na hlavní část tlačítka  přesměruje katalog čtenáře na zdrojovou stránku záznamu. Stačí kliknout na tlačítko ZÍSKATE-knihy ZÍSKAT_copy a následně je možné stáhnout záznam ve vybraném formátu.
e-knihy -MLP_copy

Module services

Kalendář akcí

Zasílání novinek z knihovny

Jako registrovaný čtenář máte přístup k informacím z naší knihovny. Novinky Vám budeme zasílat přímo na Váš e-mail :)

Partněři

Partneři webu

Kraj Vysočina Velká Bíteš Portál veřejné správy České republiky
Nahoru