29. 10. v 17 hod. Podzim? Posilněte svou imunitu!

dana švestkováCítíte, jak se s příchodem podzimu mění vaše nálada a energie? Není se čemu divit. Je to období roku, kdy přecházíme od uvolněných a bezstarostných postojů léta k závažnějším a introspektivním energiím. V čínské medicíně je podzim spojen s kovem a plícemi, což souvisí s imunitou a náchylností k nachlazení.

Jak si poradit s podzimními neduhy? Na naší přednášce s praktickým workshopem vám zkušená terapeutka Dana Švestková představí účinné metody alternativní medicíny, které vám pomohou posílit vaše zdraví a odolnost.

A co vás čeká? Teoretická část - přednáška o souvislosti mezi podzimem, naším zdravím a metodách alternativní medicíny. Praktický workshop - naučíte se základy metody Su Jok a vyzkoušíte si jednoduché cviky pro posílení imunity a celkové pohody. A navíc se setkáte s dalšími lidmi, kteří se zajímají o zdravý životní styl.

Proč přijít? Protože prevence je lepší než léčba. Naučte se, jak předcházet nemocem a udržet si zdraví po celý rok. Objevte účinné a bezpečné způsoby, jak pečovat o své tělo.

Čeká na vás zkušená lektorka Dana Švestková, členka České a Mezinárodní asociace SU JOK, která vám předá své bohaté zkušenosti.

Vstupné: 50 Kč/osoba

fb-logo