14.10. v 15 hod. Bookstart pro děti 3 - 6 let

Bookstart -_z_Pixabay14. 10. v 15 hod. Bookstart – pohádkové čtení pro děti 3 – 6 let

Přijďte s námi prožít kouzelné odpoledne plné příběhů a her!

Knihovna srdečně zve všechny malé čtenáře a jejich rodiče na podzimní odpoledne plné zábavy a poznávání. Budeme společně číst strašidelné i veselé příběhy, hrát si s knihami, vyprávět i vyrábět

a vytvářet nezapomenutelné vzpomínky.

Akce je součástí projektu Bookstart,

který podporuje rozvoj čtenářství u nejmenších dětí. Chceme, aby děti odmala objevovaly radost z četby také proto, že společné čtení a vyprávění rozvíjí dětskou fantazii a představivost.

Na nové účastníky čeká bookstartová sada, která vám pomůže při výběru knih pro děti a zároveň vám nabídne aktivity, jak s knihami pracovat.

fb-logo