9.10. v 17 hod. Cestopisná přednáška Panama

logo Jiří_KafkaJiří Kafka zavede posluchače do srdce Panamy

Chcete se vydat na dobrodružnou cestu do srdce Střední Ameriky? Umožní vám to cestovatel Jiří Kafka, který nás svým osobitým příběhem zavede do fascinující Panamy.

Jiří Kafka, bývalý fotbalista, se rozhodl vyměnit zelený trávník za dobrodružství a vydal se na dlouhé cesty. Své zkušenosti a zážitky nyní předává i ostatním.

Na své přednášce se zaměří na Panamu, zemi kontrastů, kde se mísí historie s modernitou, příroda s civilizací.

Posluchači se mohou těšit na:

•       Prohlídku hlavního města, které nabízí pestrou směsici architektonických stylů od koloniálních budov až po moderní mrakodrapy.
  •       Panamský průplav, jeden ze sedmi divů světa, který spojuje Atlantický a Tichý oceán.
  •       Deštný prales Soberania. Místo, kde semůžete setkat s unikátní faunou a flórou.
  •       Souostroví San Blas, kde můžete potkatindiány z kmene Guna Yala, kteří si zachovali své tradiční zvyky a způsob života.

Přednáška Jiřího Kafky je určena pro všechny, kteří milují cestování a chtějí se dozvědět něco nového o vzdálených zemích. Bude plná úžasných fotografií, poutavých příběhů a praktických rad pro cestovatele.

fb-logo