Virtuální univerzita třetího věku začíná 3.10. 2024

logoZpátky v čase s Janem Blažejem Santinim

Rády bychom vás pozvaly na další ročník naší oblíbené Univerzity třetího věku. Tentokrát se společně vydáme na fascinující cestu časem a prozkoumáme tajemný svět barokního architekta Jana Blažeje Santiniho.

Proč právě Santini? Protože jeho stavby jsou jako otevřené knihy, které vyprávějí úžasné příběhy. A my je společně přečteme.

Co vás čeká?

• Odhalte tajemství: Dozvíte se, jak Santini proměnil obyčejné kameny v mistrovská díla plná symbolů a skrytých významů.
  • Poznávejte nové lidi: Setkejte se s dalšími nadšenci historie a architektury a vytvořte si nové přátelství.
  • Rozšiřte si obzory: Přednášky vás nejen zabaví, ale také obohatí o nové znalosti a pohledy na svět.
  • Aktivně prožijte svůj volný čas: Zapojte svou zvídavost a přidejte se k nám na tomto intelektuálním dobrodružství.

Kdy a kde?

• Začátek: 3. října od 9 hodin
  • Místo: Městská knihovna Velká Bíteš, Masarykovo nám. 85
  • Termíny: 3.10., 17.10., 31.10., 14.11., 28.11., 12.12. vždy od 9 hodin

Přihlásit se můžete předem, nebo na první přednášce 3.10, v městské knihovně.

fb-logo