Na kole z Olomouce do Maroka

Srdečně Vás Maroko čajzveme na cestopisnou  přednášku s Markem Sovou - “Na kole z Olomouce do Maroka“ .

Přijďte si poslechnout povídání o cestě napříč Evropou až do Maroka.  Dozvíte se spoustu zajímavých věcí, například, co se honí v hlavě člověku, který nikdy necestoval na kole a vše se učí za pochodu. Dozvíte se, jaké to je mít strach z cesty o samotě a nakonec zjistit, že to člověku může vyhovovat. Dále si povíme, proč jsou Maročané tak pohostinní a jaké to je strávit čtyři dny s partou kluků, se kterými sice nemáte společnou kulturu, náboženství, jazyk ani zvyky,  ale spojuje vás radost z pohybu, jízdy na kole. Na závěr se pokocháme rozhledy z nejvyšší hory severní Afriky Džabal Tubkalu.

Kdy: 24.09. 2020 od 17:30

Kde: v prostorách Městské knihovny,Masarykovo nám. 85