Expediční jachting

Městská knihovna Velká Bíteš  srdečně  zve na přednášku EXPEDIČNÍ JACHTING Tomáše Kůdely.

Oceán, plachetnice zmítající se ve vlnách a zenový rytmus dne a noci. Osm členů posádky a jedno mimino na cestě na Kapverdy. Lidé, kteří byli poprvé v životě na moři a poznali, jaké to je ušetřit spoustu zásob nebo několik dní nesundat z nohou holínky. Tak to byla expedice na Kapverdy.

Ale co je vlastně expediční jachting? A musíme kvůli tomu do Afriky? Opravdu jde plout i s malými dětmi? Na tyto a mnohé další otázky Vám odpoví jachtařský instruktor a dobrodruh Tomáš Kůdela, se kterým se mimo jiné podíváte na výbuch sopky nebo si z bezprostřední blízkosti prohlédnete velrybu. Více informací o přednášejícím naleznete na https://tomaskudela.cz.

Kdy: 09.01.2019 v 17:00 v prostorách Městské knihovny

Foto zdroj: soukormý archiv T. Kůdely