Workshop - pletení copů

WORKSHOP – zaplétání copů

Přijměte srdečné  pozvání do Městské knihovny Velká Bíteš na workshop “Pletení copů“, který se bude konat v úterý 04-06-2019 od 17 hodin.

cop copyCop, vrkoč, kosa, plait, opletka, plitka, pletenica - to jsou všechno názvy pro účes ze spletených vlasů, který byl a je rozšířen v mnoha zemích světa jako převážně ženský, ale i mužský účes. Může být jeden, může jich být několik, může volně padat na záda, nebo tvořit drdol, ale pořád je to oblíbený cop, který se po staletí udržel v oblibě. I v současné době stále patří mezi atraktivní a oblíbené účesy.

Přijďte se za námi seznámit s pestrou  historií copů v různých kulturách a také si několik účesů sami vyzkoušet!

Teoretickou část povede paní Dita Desová, praktickou část pak její dcera, Sarah Desová.