MANŽELÉ MÁROVI - KANADA A USA

2109570311-Mrovy-Socha SvobodyJiří Mára je autorem devíti cestopisných knih a dokumentárních filmů, a již několik let s manželkou pravidelně navštěvují Velku Bíteš, aby se o své zážitky podělili s místními občany.
Letošní jarní přednášku manželů Márových si městské muzeum a městská knihovna pro zájemce připravili na úterý 26. března od 17 hodin ve Velkém výstavním sále muzea na Masarykově náměstí 5.

Cestovatelé Alena a Jirka Márovi podnikli cestu napříč Kanadou z východu až na západní pobřeží. Poznali významná města a procházeli se překrásnou přírodou. Cestu jim zkřížil los, medvěd či bizon. Na cestě se koupali i koulovali a zažili celou řadu veselých i dramatických historek.

Zpět do Montrealu jeli pro změnu přes USA a navštívili další unikátní místa. Za všechny jmenujme Mount Rushmore, Niagarské vodopády nebo New York, který jim vehnal i slzy do očí. Zveme vás na přátelské posezení plné dobrodružných i humorných zážitků.