Další organizace Velké Bíteše

Velká Bíteš

ROMAN JANUSZ: PERU-MAGICKÉ ANDY

img00009Přijměte pozvání ke společné cestě za nejmalebnějšími horskými scenériemi Jižní Ameriky.
Městská knihovna Velká Bíteš čtvrtek 21. února od 17 hodin.
Fascinující fotografie, poutavé vyprávění a autentická hudba z Peru - kouzelné země pestrých barev, andských velehor a dávné říše Inků.

Dobrodružné putování překrásnou zemí pod Jižním křížem napříč nejvyššími peruánskými pohořími. Dech beroucí scenérie jednoho z nejkrásnějších treků světa v Cordillera Huayhuash - rozeklané vrcholy, ledové pyramidy, tyrkysová jezera.
Majestát Bílých Kordiller - fascinující království sněhu a ledu pod proslulým Huascaránem, zdolání vrcholu Nevado Pisco 5752 m. Velkolepé incké památky a koloniální pupek světa Cusco. Barvami a úsměvem hýřící Peruánci.
El Perú grandioso y gracioso!
www.gorole.cz

Module services

Využili byste na platby v knihovně platební terminál?

Ano, vždy - 50%
Ano, občas - 16.7%
Ne - 16.7%
Nevím - 16.7%