Dotek hypnózy s Šimonem Pečenkou

hypnosis-247508 960_720Přijměte srdečné pozvání na populárně – naučnou přednášku Šimona Pečenky věnovanou tématu hypnózy.

Hypnózu stále obestírá mnoho nesmyslných pověr a mýtů. Pro některé má dokonce punc jakési mystické dovednosti. Jak je to ve skutečnosti, se přesvědčíte sami pod vedením zkušeného hypnoterapeuta a popularizátora hypnoterapie Šimona Pečenky. Dozvíte se také něco málo o historii hypnózy / hypnoterapie a také o možnosti jejího využití v praktickém životě.

7. 10. 2021 od 17 hodin