Lovci perel - MORIONSKÝ TRH

perlová korunaV období 10.2.  -  30.9.2020  probíhala v naší knihovně čtenářská soutěž  s názvem „Lovci perel“. Tato soutěž byla určena pro děti do 15 let věku.

Cílem této soutěže bylo motivovat žáky k návštěvě naší knihovny a k četbě vybraných knih, naučit je číst s porozuměním.  Proto bylo součástí úkolu zodpovězení několika otázek ověřujících, zda žák knihu skutečně přečetl. Za každou přečtenou knihu a správně zodpovězené otázky získal čtenář perlu a tvořil si tak postupně perlovou šňůrku. Každá hrací karta obsahovala i dobrovolné otázky, za které mohli hráči získat herní peníze, Moriony.

Ve čtvrtek 8. října 2020 se bude od 12:00 do 17:00 h v prostorách Městské knihovny konat Morionský trh, kde budou moci všichni soutěžící proměnit vydělané penízky za věcné ceny.

Zveme všechny účastníky soutěže, aby si přišli pro svou odměnu!