19.3. v 17 hod. Alergie – jak funkčně připravit tělo na jarní sezónu?

pyl copy_copy_copyPřijměte srdečné pozvání na přednášku Evy Grégrové, která mnohé z vás jistě osloví. Alergie a s ní spojené následky totiž trápí každého druhého člověka.

Během přednášky se budeme věnovat především problematice alergií a s nimi spojených problémů. Alergie postihují mnoho lidí a mohou se projevovat různými způsoby, od alergií na pyl a prach až po potravinové alergie, včetně alergie na lepek a histamin.

Přednáška se snaží zjednodušeně vysvětlit alergii jako reakci imunitního systému, který zaměňuje neškodné látky za choroboplodné zárodky, což vede k zánětu a potenciálně k zdravotním problémům.

Mimo jiné se dozvíte také o spojitosti mezi alergií a chronickým zánětem v těle.

Nebudou chybět ani informace o tom, jak minimalizovat alergickou reakci nebo jí dokonce předejít a jak zjistit pomocí diagnostického měření intenzitu chronických zánětů v těle.

Zdravý život bez alergií začíná lepší rovnováhou v našich buňkách, střevech a také imunitním systému.